Štvrtok 20. 06. 2024 08:13:09 | Meniny má Valéria

Tragédia vo Veľkej Mači

VEĽKÁ MAČA/ V noci sa v okrese Galanta stala tragická dopravná nehoda. Vyhasli tri mladé životy.

Erika Filekova|25. máj 2024|11:00:54


Súvisiaci článok
VIDEO Hyena s tvárou človeka: Namiesto pomoci chorého okradol!
Čítajte viac >

O mimoriadne tragickej noci informuje Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby SR na sociálnej sieti.

Krátko po polnoci vyslali dve ambulancie rýchlej zdravotnej pomoci a jednu rýchlu lekársku pomoc k dopravnej nehode do Veľkej Mače. Auto, v ktorom boli štyri osoby, narazilo do stromu.

"Traja, 20r. a 21r. muži a 18r. žena, utrpeli zranenia nezlučiteľné so životom. Štvrtú, 22r. ženu pri vedomí s fraktúrou stehennej kosti a úrazom hrudníka, transportovali záchranári do nemocnice v Galante," informovali záchranári.

O tragédii informuje aj Tlačová agentúra SR (TASR)

Pri tragickej dopravnej nehode pri obci Veľká Mača v okrese Galanta prišli krátko po polnoci o život traja ľudia. Jedna osoba sa ťažko zranila. Podľa vyjadrenia Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave 20-ročný vodič auta Hyudai prešiel z nezistených príčin mimo cesty a narazil do stromu.

V aute sa v čase nárazu nachádzali aj traja rovesníci vo veku 21 a 18 rokov, z toho dve dievčatá. Nehodu prežila iba 21-ročná žena, ktorú záchranári transportovali s ťažkými zraneniami do nemocnice.

Podľa informácie zástupcu hovorcu Operačného strediska Záchrannej zdravotnej služby Richarda Bolješika utrpeli 20-ročný a 21-ročný muž i 18-ročná žena zranenia nezlučiteľné so životom. Štvrtú členku posádky auta pri vedomí, s fraktúrou stehennej kosti a úrazom hrudníka transportovali záchranári do nemocnice v Galante.

Polícia miesto nehody uzavrela. Vzhľadom na závažnosť prípadu si nehodu prevzal galantský vyšetrovateľ, ktorý začal vo veci trestné stíhanie pre prečin usmrtenia a ublíženie na zdraví s následkom ťažkej ujmy na zdraví.


Súvisiaci článok
Pri predbiehaní zrazila a zabila neosvetleného chodca. Stíhajú ju za usmrtenie
Čítajte viac >

Zdieľať článok

Ďakujeme, že nás čítate. V prípade, že ste našli v článku chybu, napíšte nám na redakcia@sp21.sk

Lock-icon

Pre pridávanie komentárov do diskusie sa musíteprihlásiť